Październik 11, 2016      09:39

Jesteś tutaj

XV Krajowa Konferencja Szkoleniowa


0

2139

0

W dniach 23-24 września w Krakowie (XV Krajowa Konferencja Szkoleniowa) w Centrum Kongresowym ICE odbyła się konferencja z cyklu „Jesień Pediatryczna”. W dniach 14-15 października w Warszawie (VIII Krajowa Konferencja Szkoleniowa) w Centrum Kongresowym GROMADA odbędzie się bliźniacza konferencja. 

Organizatorem konferencji jest Wydawnictwo Medycyna Praktyczna oraz czasopismo „Medycyna Praktyczna– Pediatria”. Konferencje przeznaczone są dla pediatrów, neonatologów, lekarzy rodzinnych oraz lekarzy zajmujących się dziećmi reprezentujący okulistykę, ginekologię, onkologię, chirurgię (łącznie około 3000 osób). Celem konferencji jest aktualizacja wiedzy z zakresu pediatrii, wymiana doświadczeń, dyskusja z ekspertami, zyskanie nowej perspektywy oraz zapoznanie się z problemami z jakimi spotykają się w praktyce inni lekarze.

Jednym z prelegentów konferencji jest dr n. hum. Marta Wiśniewska. Tytuł wykładu „Zaburzenia integracji sensorycznej – realny problem czy dzielenie włosa na czworo?”

Mamy nadzieję, że lekarze w większym stopniu pochylą się nad zagadnieniami zaburzeń przetwarzania sensorycznego u dzieci i chętniej będą włączać w proces diagnostyczny, w niektórych przypadkach także w proces terapeutyczny, specjalistów spoza medycyny, np. terapeutów integracji sensorycznej.

Zaproszenie kolejny raz nie-lekarza na wybitnie medyczną konferencję oznacza, że współpraca mięzy środowiskiem ASI, a środowskiem medycznym staje się coraz bardziej realna. 


Jeśli cenisz nasze artykuły i naszą działalność, prosimy wspomóż nas przelewem bezpośrednim:

Lub przekazując nam:

Popularne Artykuły


Ostatnie Tweety