Kwiecień 12, 2023      12:56

Jesteś tutaj

Konkurs na wyposażenie Sal do SI 2023


0

20761

0

Szanowni Państwo,

Po zeszłorocznym sukcesie naszego konkursu, w finale którego wyposażyliśmy placówkę w Sierpcu w tym roku chcemy jako Fundacja For Kids wraz z firmą EMPIS wyposaży aż dwie placówki niekomercyjne w tak bardzo potrzebny sprzęt do terapii Integracji Sensorycznej. Ilość zgłoszeń, które do nas napłynęły, pokazały nam jak bardzo tego typu działania są potrzebne. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zasady oraz harmonogram:

 

1. Do konkursu może przystąpić każda placówka wspierająca rozwój dzieci i prowadząca swoje działania na zasadach niekomercyjnych (a więc oczywiście wszystkie placówki państwowe jak szkoły, SOSW, czy poradnie PP, ale również ośrodki należące do stowarzyszeń jak np PSONI, czy do Fundacji, które prowadzą tego typu zajęcia nieodpłatnie), z zastrzeżeniem pkt. 2

2. Konkurs jest podzielony na dwa etapy, w pierwszym do konkursu zapraszamy tylko placówki usytuowane w województwach: zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, lubuskim, wielkopolskim, mazowieckim, w drugim etapie zapraszamy placówki z województw: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie i łódzkie.

3. Zgłoszenie Konkursowe powinno zawierać dane placówki, zgodę na regulamin (np w formie podpisanego skanu regulaminu), oraz materiał multimedialny który będzie podlegał ocenie zgodnie z regulaminem.

4. Materiał konkursowy, w wersji multimedialnej, powinien opisywać jeden ze zmysłów: równowaga, prioprocepcja, dotyk, wzrok, słuch, węch i/lub wskazywać możliwe problemy i/lub możliwe ćwiczenia SI związane z tym zmysłem

5. Materiały należy nadsyłać na mail: info@fundacjaforkids.pl

6. Aby wygrać należy nie tylko zdobyć dużą liczbę lajków tak aby być jedną z placówek najwyżej ocenianych ale również przygotować dobyr merytorycznie i technicznie materiał. Komisja będzie kierować się ilością zebranych przez dane zgłoszenie lajków, zaangażowaniem w promocje i przygotowanie zgłoszenia, oraz nasz subiektywny odbiór materiału, a więc ostateczna decyzja która placówka z najwyżej ocenianych (najczęściej lajkowanych) należy wyłącznie do Fundacji.

Harmonogram:

15.04 - 31.05 przyjmujemy zgłoszenia do pierwszego etapu
04.05 - 09.06 czas, w którym będziemy publikować zgłoszenia z pierwszego etapu
17.06 publikacja wyników pierwszego etapu konkursu

15.05 - 14.07 przyjmujemy zgłoszenia do drugiego etapu
13.06 - 28.07 
czas, w którym będziemy publikować zgłoszenia z drugiego etapu
11.08 - czas do kiedy można głosować

12.08 publikacja wyników drugiego etapu konkursu

Zwycięzcę wybierze Fundacja biorąc pod uwagę liczbę pozytywnych reakcji na zgłoszenie, jakość zgłoszenia oraz zaangażowanie włożone w konkurs.

Zwycięzca otrzyma ufundowany przez firmę EMPIS zestaw do Sali SI z metalowym SENSISem

Zobacz dotychczasowe zgłoszenia: 
ETAP I

ETAP II

Regulamin dostępy w artykule jako załącznik PDF


 


Jeśli cenisz nasze artykuły i naszą działalność, prosimy wspomóż nas przelewem bezpośrednim:

Lub przekazując nam:

Popularne Artykuły


Ostatnie Tweety